Numele instituției: Liceul Teoretic "George Călinescu"
Comentarii: Comentarii implicite

Cuprins

 

Liceul Teoretic "George Călinescu"
9A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- franceza
14 Ofelia Panaite
B4
13:30 romana
01 Mihaela Georgescu
B4
biologie
36 Marinela Marinescu
B4
matematica
21 Greta Marinescu
B4
matematica
21 Greta Marinescu
B4
TIC
62 Monica Levința
B4
14:25 engleza
120. Munteanu Alexandra
B4
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
engleza
120. Munteanu Alexandra
B4
romana
01 Mihaela Georgescu
B4
15:20 TIC
62 Monica Levința
B4
romana
01 Mihaela Georgescu
B4
romana
01 Mihaela Georgescu
B4
biologie
36 Marinela Marinescu
B4
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B4
16:20 Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
B4
Religie
52 Valentin Temes
B4
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B4
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B4
matematica
21 Greta Marinescu
B4
17:15 istorie
39 Anisoara Budici
B4
franceza
14 Ofelia Panaite
B4
geografie
42 Viorica Dumbrava
B4
chimie
30. Niculescu-Mizil
B4
18:10 informatica
62 Monica Levința
B4
chimie
30. Niculescu-Mizil
B4
--- logica
510 Stoian Lucian
B4
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
9B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- matematica
20 Loana Ciobanu
B2
13:30 TIC
62 Monica Levința
B2
engleza
08 Lidia Rosu
B2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B2
logica
510 Stoian Lucian
B2
14:25 romana
06 Daniela Iorga
B2
engleza
08 Lidia Rosu
B2
matematica
20 Loana Ciobanu
B2
Religie
52 Valentin Temes
B2
TIC
62 Monica Levința
B2
15:20 biologie
36 Marinela Marinescu
B2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B2
istorie
40 Daniela Danu
B2
16:20 franceza
14 Ofelia Panaite
B2
franceza
14 Ofelia Panaite
B2
chimie
30. Niculescu-Mizil
B2
chimie
30. Niculescu-Mizil
B2
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
17:15 informatica
62 Monica Levința
B2
matematica
20 Loana Ciobanu
B2
romana
06 Daniela Iorga
B2
geografie
42 Viorica Dumbrava
B2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B2
18:10 --- Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
B2
biologie
36 Marinela Marinescu
B2
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
9C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- fizica
29 Rață Adrian Ionel
B7-info
13:30 --- Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
B7-info
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
matematica
24 Tatiana Ignat
B7-info
14:25 romana
01 Mihaela Georgescu
B7-info
informatica
61 Magdalena Costache
B7-info
matematica
24 Tatiana Ignat
B7-info
istorie
40 Daniela Danu
B7-info
15:20 engleza
120. Munteanu Alexandra
B7-info
TIC
61 Magdalena Costache
B7-info
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B7-info
logica
510 Stoian Lucian
B7-info
matematica
24 Tatiana Ignat
B7-info
16:20 Religie
52 Valentin Temes
B7-info
romana
01 Mihaela Georgescu
B7-info
romana
01 Mihaela Georgescu
B7-info
biologie
36 Marinela Marinescu
B7-info
17:15 TIC
61 Magdalena Costache
B7-info
biologie
36 Marinela Marinescu
B7-info
chimie
30. Niculescu-Mizil
B7-info
geografie
44Prof geografie.
B7-info
romana
01 Mihaela Georgescu
B7-info
18:10 franceza
14 Ofelia Panaite
B7-info
franceza
14 Ofelia Panaite
B7-info
engleza
120. Munteanu Alexandra
B7-info
chimie
30. Niculescu-Mizil
B7-info
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
9D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- fizica
27 Marionela Tomuta
B6
13:30 franceza
14 Ofelia Panaite
B6
romana
02 Ana Ionescu
B6
romana
02 Ana Ionescu
B6
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B6
franceza
14 Ofelia Panaite
B6
14:25 romana
02 Ana Ionescu
B6
Educatie muzicala
54 Nicoleta Mancas
B6
istorie
39 Anisoara Budici
B6
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
15:20 chimie
121. Mihalache Carmen
B6
fizica
27 Marionela Tomuta
B6
biologie
360. Zvâncu Andreea
B6
Religie
52 Valentin Temes
B6
16:20 engleza
09 Amelia Istrate
B6
Educatie plastica
55 Nicolae Nicoleta
B6
latina
17 Carmen Berdila
B6
logica
510 Stoian Lucian
B6
TIC
65 Ropotă Ioan
B6
17:15 TIC
65 Ropotă Ioan
B6
engleza
09 Amelia Istrate
B6
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B6
logica
510 Stoian Lucian
B6
matematica
22 Livia Tanase
B6
18:10 istorie
39 Anisoara Budici
B6
engleza
09 Amelia Istrate
B6
--- matematica
22 Livia Tanase
B6
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
9E
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- romana
04 Aurelia Gherghe
C4
13:30 Religie
52 Valentin Temes
C4
chimie
121. Mihalache Carmen
C4
romana
04 Aurelia Gherghe
C4
istorie
39 Anisoara Budici
C4
latina
17 Carmen Berdila
C4
14:25 engleza
1200. Craciun Bogdan.
C4
Educatie plastica
55 Nicolae Nicoleta
C4
educatie fizica
59 Deaconu George
sala sport
engleza
1200. Craciun Bogdan.
C4
15:20 Educatie muzicala
54 Nicoleta Mancas
C4
logica
47 Paraschiva Palade
C4
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
C4
franceza
14 Ofelia Panaite
C4
16:20 istorie
39 Anisoara Budici
C4
TIC
65 Ropotă Ioan
C4
logica
47 Paraschiva Palade
C4
biologie
360. Zvâncu Andreea
C4
fizica
27 Marionela Tomuta
C4
17:15 franceza
14 Ofelia Panaite
C4
romana
04 Aurelia Gherghe
C4
fizica
27 Marionela Tomuta
C4
matematica
22 Livia Tanase
C4
TIC
65 Ropotă Ioan
C4
18:10 matematica
22 Livia Tanase
C4
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
C4
--- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
9F
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- engleza
1200. Craciun Bogdan.
B1
13:30 engleza
1200. Craciun Bogdan.
B1
Religie
52 Valentin Temes
B1
romana
01 Mihaela Georgescu
B1
fizica
27 Marionela Tomuta
B1
14:25 istorie
39 Anisoara Budici
B1
fizica
27 Marionela Tomuta
B1
biologie
360. Zvâncu Andreea
B1
franceza
14 Ofelia Panaite
B1
15:20 franceza
14 Ofelia Panaite
B1
Educatie plastica
55 Nicolae Nicoleta
B1
latina
17 Carmen Berdila
B1
chimie
30. Niculescu-Mizil
B1
TIC
65 Ropotă Ioan
B1
16:20 romana
01 Mihaela Georgescu
B1
Educatie muzicala
54 Nicoleta Mancas
B1
geografie
42 Viorica Dumbrava
B1
istorie
39 Anisoara Budici
B1
matematica
22 Livia Tanase
B1
17:15 matematica
22 Livia Tanase
B1
romana
01 Mihaela Georgescu
B1
logica
47 Paraschiva Palade
B1
educatie fizica
59 Deaconu George
sala sport
---
18:10 TIC
65 Ropotă Ioan
B1
logica
47 Paraschiva Palade
B1
geografie
42 Viorica Dumbrava
B1
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
10A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- romana
07 Panciu Valentina Andreea
C5
13:30 romana
07 Panciu Valentina Andreea
C5
TIC
61 Magdalena Costache
C5
franceza
13 Silviana Parvu
C5
fizica
28 Otthelia Suvejanu
C5
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
14:25 fizica
28 Otthelia Suvejanu
C5
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
matematica
20 Loana Ciobanu
C5
15:20 informatica
61 Magdalena Costache
C5
Religie
52 Valentin Temes
C5
engleza
120. Munteanu Alexandra
C5
psihologie
49 Mihai Cătălin
C5
16:20 engleza
120. Munteanu Alexandra
C5
biologie
36 Marinela Marinescu
C5
matematica
20 Loana Ciobanu
C5
educatie anteprenoriala
50 Patricia Vasile
C5
istorie
40 Daniela Danu
C5
17:15 Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
C5
chimie
30. Niculescu-Mizil
C5
biologie
36 Marinela Marinescu
C5
---
18:10 franceza
13 Silviana Parvu
C5
matematica
20 Loana Ciobanu
C5
chimie
30. Niculescu-Mizil
C5
geografie
44Prof geografie.
C5
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
10B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- informatica
62 Monica Levința
C6
13:30 franceza
15 Evelina Lazar
C6
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
franceza
15 Evelina Lazar
C6
biologie
36 Marinela Marinescu
C6
fizica
27 Marionela Tomuta
C6
14:25 Religie
52 Valentin Temes
C6
biologie
36 Marinela Marinescu
C6
fizica
27 Marionela Tomuta
C6
educatie anteprenoriala
50 Patricia Vasile
C6
matematica
24 Tatiana Ignat
C6
15:20 Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
C6
matematica
24 Tatiana Ignat
C6
romana
06 Daniela Iorga
C6
fizica
27 Marionela Tomuta
C6
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
16:20 TIC
62 Monica Levința
C6
matematica
24 Tatiana Ignat
C6
romana
06 Daniela Iorga
C6
17:15 chimie
34 Popeanga Octavia
C6
chimie
34 Popeanga Octavia
C6
engleza
120. Munteanu Alexandra
C6
istorie
40 Daniela Danu
C6
18:10 engleza
120. Munteanu Alexandra
C6
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
C6
--- psihologie
49 Mihai Cătălin
C6
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
10C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
13:30 romana
06 Daniela Iorga
A2
matematica
24 Tatiana Ignat
A2
engleza
120. Munteanu Alexandra
A2
Religie
52 Valentin Temes
A2
istorie
40 Daniela Danu
A2
14:25 TIC
61 Magdalena Costache
A2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
A2
biologie
36 Marinela Marinescu
A2
romana
06 Daniela Iorga
A2
15:20 chimie
34 Popeanga Octavia
A2
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
matematica
24 Tatiana Ignat
A2
matematica
24 Tatiana Ignat
A2
16:20 informatica
61 Magdalena Costache
A2
chimie
34 Popeanga Octavia
A2
psihologie
49 Mihai Cătălin
A2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
A2
17:15 engleza
120. Munteanu Alexandra
A2
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
A2
franceza
12 Ortansa Constantinescu
A2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
A2
---
18:10 Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
A2
biologie
36 Marinela Marinescu
A2
educatie anteprenoriala
50 Patricia Vasile
A2
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
10D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- matematica
24 Tatiana Ignat
A3
13:30 engleza
09 Amelia Istrate
A3
istorie
39 Anisoara Budici
A3
matematica
24 Tatiana Ignat
A3
psihologie
49 Mihai Cătălin
A3
franceza
13 Silviana Parvu
A3
14:25 Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
A3
Religie
52 Valentin Temes
A3
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
A3
fizica
27 Marionela Tomuta
A3
15:20 istorie
39 Anisoara Budici
A3
engleza
09 Amelia Istrate
A3
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
A3
istorie
39 Anisoara Budici
A3
romana
01 Mihaela Georgescu
A3
16:20 franceza
13 Silviana Parvu
A3
engleza
09 Amelia Istrate
A3
fizica
27 Marionela Tomuta
A3
educatie fizica
59 Deaconu George
sala sport
17:15 romana
01 Mihaela Georgescu
A3
TIC
65 Ropotă Ioan
A3
romana
01 Mihaela Georgescu
A3
educatie anteprenoriala
50 Patricia Vasile
A3
---
18:10 chimie
34 Popeanga Octavia
A3
latina
17 Carmen Berdila
A3
biologie
360. Zvâncu Andreea
A3
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
10E
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- franceza
13 Silviana Parvu
C3
13:30 romana
04 Aurelia Gherghe
C3
engleza
09 Amelia Istrate
C3
geografie
42 Viorica Dumbrava
C3
biologie
360. Zvâncu Andreea
C3
romana
04 Aurelia Gherghe
C3
14:25 engleza
09 Amelia Istrate
C3
psihologie
48 Lenuta Geicu
C3
fizica
27 Marionela Tomuta
C3
15:20 fizica
27 Marionela Tomuta
C3
romana
04 Aurelia Gherghe
C3
Religie
52 Valentin Temes
C3
educatie anteprenoriala
51 Butmalai Mădălina
C3
16:20 matematica
22 Livia Tanase
C3
psihologie
48 Lenuta Geicu
C3
matematica
22 Livia Tanase
C3
istorie
41 Stoian Violeta
C3
17:15 franceza
13 Silviana Parvu
C3
Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
C3
latina
17 Carmen Berdila
C3
istorie
41 Stoian Violeta
C3
18:10 chimie
34 Popeanga Octavia
C3
TIC
65 Ropotă Ioan
C3
--- educatie fizica
59 Deaconu George
sala sport
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
10F
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 -x- -x- -x- -x- -x-
8:25 -x- -x- -x- -x- -x-
9.20 -x- -x- -x- -x- -x-
10:20 -x- -x- -x- -x- -x-
11:15 -x- -x- -x- -x- -x-
12:10 -x- -x- -x- -x- franceza
15 Evelina Lazar
B3
13:30 Ed plastica/muzicala
54 Nicoleta Mancas, 55 Nicolae Nicoleta
B3
fizica
27 Marionela Tomuta
B3
fizica
27 Marionela Tomuta
B3
engleza
11 Dumitru Alice Mădălina
B3
matematica
24 Tatiana Ignat
B3
14:25 franceza
15 Evelina Lazar
B3
romana
02 Ana Ionescu
B3
latina
17 Carmen Berdila
B3
engleza
11 Dumitru Alice Mădălina
B3
istorie
41 Stoian Violeta
B3
15:20 TIC
65 Ropotă Ioan
B3
romana
02 Ana Ionescu
B3
educatie fizica
59 Deaconu George
sala sport
16:20 chimie
34 Popeanga Octavia
B3
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B3
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B3
Engleza Cds
11 Dumitru Alice Mădălina
B3
Religie
52 Valentin Temes
B3
17:15 romana
02 Ana Ionescu
B3
psihologie
48 Lenuta Geicu
B3
matematica
24 Tatiana Ignat
B3
biologie
360. Zvâncu Andreea
B3
educatie anteprenoriala
51 Butmalai Mădălina
B3
18:10 psihologie
48 Lenuta Geicu
B3
--- istorie
41 Stoian Violeta
B3
-x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
11A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 --- fizica
29 Rață Adrian Ionel
B4
biologie
36 Marinela Marinescu
B4
informatica
62 Monica Levința
B4
romana
03 Carmen Catalan
B4
8:25 romana
03 Carmen Catalan
B4
romana
03 Carmen Catalan
B4
matematica
23 Jeni Mitrin
B4
9.20 geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B4
informatica
62 Monica Levința
B4
engleza
08 Lidia Rosu
B4
economie
470 Dragnea Lidia
B4
10:20 educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
istorie
41 Stoian Violeta
B4
matematica
23 Jeni Mitrin
B4
chimie
34 Popeanga Octavia
B4
biologie
36 Marinela Marinescu
B4
11:15 Religie
52 Valentin Temes
B4
franceza
12 Ortansa Constantinescu
B4
matematica
23 Jeni Mitrin
B4
informatica
62 Monica Levința
B4
12:10 engleza
08 Lidia Rosu
B4
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B4
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
11B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 --- istorie
41 Stoian Violeta
C5
engleza
08 Lidia Rosu
C5
matematica
20 Loana Ciobanu
C5
Educație pentru sănătate
36 Marinela Marinescu
C5
8:25 economie
46 Adriana Tudor
C5
franceza
15 Evelina Lazar
C5
biologie
36 Marinela Marinescu
C5
informatica
61 Magdalena Costache
C5
9.20 engleza
08 Lidia Rosu
C5
romana
03 Carmen Catalan
C5
romana
03 Carmen Catalan
C5
informatica
61 Magdalena Costache
C5
informatica
61 Magdalena Costache
C5
10:20 Religie
52 Valentin Temes
C5
geografie
42 Viorica Dumbrava
C5
franceza
15 Evelina Lazar
C5
chimie
121. Mihalache Carmen
C5
matematica
20 Loana Ciobanu
C5
11:15 romana
03 Carmen Catalan
C5
informatica
61 Magdalena Costache
C5
matematica
20 Loana Ciobanu
C5
fizica
28 Otthelia Suvejanu
C5
12:10 educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
fizica
28 Otthelia Suvejanu
C5
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
11C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B6
informatica
62 Monica Levința
B6
chimie
34 Popeanga Octavia
B6
economie
470 Dragnea Lidia
B6
---
8:25 engleza
08 Lidia Rosu
B6
franceza
15 Evelina Lazar
B6
matematica
21 Greta Marinescu
B6
engleza
08 Lidia Rosu
B6
9.20 educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
matematica
21 Greta Marinescu
B6
matematica
21 Greta Marinescu
B6
franceza
15 Evelina Lazar
B6
10:20 romana
07 Panciu Valentina Andreea
B6
Religie
53 Teșu Cristinel
B6
informatica
62 Monica Levința
B6
11:15 istorie
41 Stoian Violeta
B6
biologie
36 Marinela Marinescu
B6
informatica
62 Monica Levința
B6
romana
07 Panciu Valentina Andreea
B6
12:10 informatica
62 Monica Levința
B6
fizica
27 Marionela Tomuta
B6
fizica
27 Marionela Tomuta
B6
fizica
27 Marionela Tomuta
B6
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
11D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 Ed. artistică/muzicală
55 Nicolae Nicoleta, 54 Nicoleta Mancas
C6
literatura universala
06 Daniela Iorga
C6
romana
03 Carmen Catalan
C6
--- franceza
13 Silviana Parvu
C6
8:25 latina
17 Carmen Berdila
C6
latina
17 Carmen Berdila
C6
franceza
13 Silviana Parvu
C6
economie
46 Adriana Tudor
C6
9.20 romana
03 Carmen Catalan
C6
franceza
13 Silviana Parvu
C6
stiinte
34 Popeanga Octavia
C6
TIC
65 Ropotă Ioan
C6
istorie
39 Anisoara Budici
C6
10:20 engleza
10 Andreea Mitrica
C6
engleza
10 Andreea Mitrica
C6
istorie
39 Anisoara Budici
C6
romana
03 Carmen Catalan
C6
11:15 engleza
10 Andreea Mitrica
C6
istorie
39 Anisoara Budici
C6
geografie
42 Viorica Dumbrava
C6
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
12:10 engleza
10 Andreea Mitrica
C6
Religie
52 Valentin Temes
C6
sociologie
46 Adriana Tudor
C6
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
11E
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 engleza
08 Lidia Rosu
C4
franceza
13 Silviana Parvu
C4
--- sociologie
46 Adriana Tudor
C4
romana
05 Anusa Sorescu
C4
8:25 romana
05 Anusa Sorescu
C4
stiinte
34 Popeanga Octavia
C4
Religie
53 Teșu Cristinel
C4
9.20 latina
17 Carmen Berdila
C4
romana
05 Anusa Sorescu
C4
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
literatura universala
05 Anusa Sorescu
C4
10:20 Ed. artistică/muzicală
55 Nicolae Nicoleta, 54 Nicoleta Mancas
C4
engleza
08 Lidia Rosu
C4
engleza
08 Lidia Rosu
C4
TIC
65 Ropotă Ioan
C4
istorie
39 Anisoara Budici
C4
11:15 geografie
42 Viorica Dumbrava
C4
franceza
13 Silviana Parvu
C4
economie
46 Adriana Tudor
C4
latina
17 Carmen Berdila
C4
12:10 istorie
39 Anisoara Budici
C4
istorie
39 Anisoara Budici
C4
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
11F
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 romana
06 Daniela Iorga
B3
--- franceza
14 Ofelia Panaite
B3
stiinte
34 Popeanga Octavia
B3
romana
06 Daniela Iorga
B3
8:25 romana
06 Daniela Iorga
B3
TIC
65 Ropotă Ioan
B3
9.20 engleza
10 Andreea Mitrica
B3
engleza
10 Andreea Mitrica
B3
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
istorie
40 Daniela Danu
B3
literatura universala
06 Daniela Iorga
B3
10:20 geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B3
economie
46 Adriana Tudor
B3
sociologie
46 Adriana Tudor
B3
latina
17 Carmen Berdila
B3
11:15 Ed. artistică/muzicală
55 Nicolae Nicoleta, 54 Nicoleta Mancas
B3
latina
17 Carmen Berdila
B3
engleza
10 Andreea Mitrica
B3
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B3
franceza
14 Ofelia Panaite
B3
12:10 franceza
14 Ofelia Panaite
B3
istorie CDS
40 Daniela Danu
B3
Religie
52 Valentin Temes
B3
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
12A
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 fizica
300. Grempels Mihaela
A2
--- fizica
300. Grempels Mihaela
A2
chimie
121. Mihalache Carmen
A2
informatica
61 Magdalena Costache
A2
8:25 educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
istorie
41 Stoian Violeta
A2
matematica
23 Jeni Mitrin
A2
franceza
15 Evelina Lazar
A2
9.20 engleza
09 Amelia Istrate
A2
matematica
23 Jeni Mitrin
A2
matematica
23 Jeni Mitrin
A2
biologie
36 Marinela Marinescu
A2
10:20 romana
04 Aurelia Gherghe
A2
engleza
09 Amelia Istrate
A2
informatica
61 Magdalena Costache
A2
matematica
23 Jeni Mitrin
A2
11:15 Filozofie
46 Adriana Tudor
A2
romana
04 Aurelia Gherghe
A2
Religie
53 Teșu Cristinel
A2
romana
04 Aurelia Gherghe
A2
12:10 informatica
61 Magdalena Costache
A2
informatica
61 Magdalena Costache
A2
franceza
15 Evelina Lazar
A2
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
A2
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
12B
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 Filozofie
46 Adriana Tudor
B7-info
matematica
21 Greta Marinescu
B7-info
romana
05 Anusa Sorescu
B7-info
Religie
53 Teșu Cristinel
B7-info
---
8:25 fizica
300. Grempels Mihaela
B7-info
chimie
121. Mihalache Carmen
B7-info
biologie
36 Marinela Marinescu
B7-info
9.20 istorie
41 Stoian Violeta
B7-info
franceza
15 Evelina Lazar
B7-info
informatica
62 Monica Levința
B7-info
informatica
62 Monica Levința
B7-info
10:20 romana
05 Anusa Sorescu
B7-info
informatica
62 Monica Levința
B7-info
fizica
300. Grempels Mihaela
B7-info
engleza
1200. Craciun Bogdan.
B7-info
11:15 educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
romana
05 Anusa Sorescu
B7-info
matematica
21 Greta Marinescu
B7-info
matematica
21 Greta Marinescu
B7-info
franceza
15 Evelina Lazar
B7-info
12:10 engleza
1200. Craciun Bogdan.
B7-info
geografie
42 Viorica Dumbrava
B7-info
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
12C
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 --- matematica
23 Jeni Mitrin
B2
matematica
23 Jeni Mitrin
B2
matematica
23 Jeni Mitrin
B2
matematica
23 Jeni Mitrin
B2
8:25 geografie
43 Șurpanu Nicoleta
B2
informatica
61 Magdalena Costache
B2
romana
04 Aurelia Gherghe
B2
9.20 Filozofie
46 Adriana Tudor
B2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B2
engleza
10 Andreea Mitrica
B2
chimie
121. Mihalache Carmen
B2
10:20 engleza
10 Andreea Mitrica
B2
informatica
61 Magdalena Costache
B2
biologie
36 Marinela Marinescu
B2
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
informatica
61 Magdalena Costache
B2
11:15 informatica
61 Magdalena Costache
B2
Religie
52 Valentin Temes
B2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B2
franceza
12 Ortansa Constantinescu
B2
fizica
29 Rață Adrian Ionel
B2
12:10 romana
04 Aurelia Gherghe
B2
istorie
41 Stoian Violeta
B2
romana
04 Aurelia Gherghe
B2
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
12D
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 latina
17 Carmen Berdila
C3
romana
03 Carmen Catalan
C3
franceza
15 Evelina Lazar
C3
istorie
40 Daniela Danu
C3
engleza
08 Lidia Rosu
C3
8:25 Ed. artistică/muzicală
55 Nicolae Nicoleta, 54 Nicoleta Mancas
C3
engleza
08 Lidia Rosu
C3
romana
03 Carmen Catalan
C3
9.20 literatura universala
06 Daniela Iorga
C3
istorie
40 Daniela Danu
C3
Filozofie
46 Adriana Tudor
C3
stiinte
34 Popeanga Octavia
C3
10:20 geografie
42 Viorica Dumbrava
C3
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
Filozofie
46 Adriana Tudor
C3
franceza
15 Evelina Lazar
C3
11:15 engleza
08 Lidia Rosu
C3
geografie
42 Viorica Dumbrava
C3
romana
03 Carmen Catalan
C3
Religie
52 Valentin Temes
C3
---
12:10 franceza
15 Evelina Lazar
C3
engleza
08 Lidia Rosu
C3
TIC
62 Monica Levința
C3
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
12E
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 istorie
40 Daniela Danu
B1
istorie
40 Daniela Danu
B1
Filozofie
46 Adriana Tudor
B1
--- romana
02 Ana Ionescu
B1
8:25 engleza
09 Amelia Istrate
B1
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
9.20 geografie
42 Viorica Dumbrava
B1
geografie
42 Viorica Dumbrava
B1
franceza
13 Silviana Parvu
B1
Filozofie
46 Adriana Tudor
B1
engleza
09 Amelia Istrate
B1
10:20 engleza
09 Amelia Istrate
B1
latina
17 Carmen Berdila
B1
franceza
13 Silviana Parvu
B1
Religie
52 Valentin Temes
B1
franceza
13 Silviana Parvu
B1
11:15 literatura universala
05 Anusa Sorescu
B1
romana
02 Ana Ionescu
B1
romana
02 Ana Ionescu
B1
TIC
65 Ropotă Ioan
B1
franceza
13 Silviana Parvu
B1
12:10 Ed. artistică/muzicală
55 Nicolae Nicoleta, 54 Nicoleta Mancas
B1
stiinte
34 Popeanga Octavia
B1
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început

Liceul Teoretic "George Călinescu"
12F
Luni Marți Miercuri Joi Vineri
7:30 literatura universala
05 Anusa Sorescu
A3
franceza
15 Evelina Lazar
A3
--- TIC
65 Ropotă Ioan
A3
franceza
15 Evelina Lazar
A3
8:25 engleza
09 Amelia Istrate
A3
romana
05 Anusa Sorescu
A3
Filozofie
46 Adriana Tudor
A3
stiinte
34 Popeanga Octavia
A3
engleza
09 Amelia Istrate
A3
9.20 Ed. artistică/muzicală
55 Nicolae Nicoleta, 54 Nicoleta Mancas
A3
engleza
09 Amelia Istrate
A3
geografie
43 Șurpanu Nicoleta
A3
latina
17 Carmen Berdila
A3
10:20 istorie
40 Daniela Danu
A3
engleza
09 Amelia Istrate
A3
romana
05 Anusa Sorescu
A3
romana
05 Anusa Sorescu
A3
11:15 franceza
15 Evelina Lazar
A3
istorie
40 Daniela Danu
A3
istorie
40 Daniela Danu
A3
12:10 Religie
52 Valentin Temes
A3
Filozofie
46 Adriana Tudor
A3
educatie fizica
58 Alexandra Panait
sala sport
-x-
13:30 -x- -x- -x- -x- -x-
14:25 -x- -x- -x- -x- -x-
15:20 -x- -x- -x- -x- -x-
16:20 -x- -x- -x- -x- -x-
17:15 -x- -x- -x- -x- -x-
18:10 -x- -x- -x- -x- -x-
Orar generat cu FET 6.1.1 la 01.12.2021 10:59

înapoi la început